Jaunumi

Jaunumi

Jēkabpils novada jaunieši
Parlaments aicina jauniešus piedalīties fotokonkursā
Parlaments aicina jauniešus piedalīties fotokonkursā "Manas brīvības piemineklis"

Godinot brīvību kā mūsu kopīgu un sargājamu vērtību, parlaments aicina jauniešus vecumā no 15 līdz 25 gadiem piedalīties fotokonkursā “Manas brīvības piemineklis”. Konkursa dalībnieki aicināti radošā un pārdomas rosinošā fotogrāfijā ietvert savu redzējumu par brīvību un tās simboliem – lietām, priekšmetiem un cilvēkiem.

Katrs konkursa dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā trīs digitālas fotogrāfijas, katrai no tām norādot nosaukumu. Pēc izvēles iespējams pievienot darba aprakstu, kas nepārsniedz 300 rakstu zīmes.

Darbu vērtēšanā tiks ņemta vērā darba atbilstība konkursa nolikumam, dalībnieka radošums, ieguldītā darba apjoms, oriģinalitāte un fotogrāfiju mākslinieciskā kvalitāte.

Fotokonkursu organizē Saeima. To rīko Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Jaunsardzes centru.

Plānots, ka desmit labākos darbus iekļaus izstādē, kuru atklās Saeimas namā 16.novembrī. Konkursa uzvarētājiem būs iespēja apmeklēt Saeimas namu un Ādažu militāro bāzi, kā arī doties izbraucienā ar bruņutransportieriem “Patria”.

Darbus fotokonkursam iespējams pieteikt līdz 12.oktobrim, tos sūtot uz e-pastu konkurss@saeima.lv. Fotokonkursa rezultāti tiks paziņoti 1.novembrī.

Ar nolikumu iepazīsties ŠEIT

Papildu informācija: https://www.saeima.lv/lv/sabiedribas-lidzdaliba/fotokonkurss-manas-brivibas-piemineklis

Saeimas Preses dienests

img